Zemědělské návěsy

Více než obyčejný návěs Firma Annaburger neustále od roku 1991 vyvíjí a vylepšuje univerzální zemědělské návěsy pro dopravu obvyklých hmot v zemědělském sektoru. Tyto návěsy mají řadu zvláštností a  specialit, v kterých se liší od konkurentů.

Robustní konická korba Specialitou koreb firmy Annaburger je robustní konstrukce korby.Na základní rám korby jsou použity tažené profily 10 x 10 cm. Korba je konická, to znamená, že senáž z ní dobře vypadává. Oproti běžným šířkám koreb na trhu jsou korby Annaburger o 10 cm širší . Z toho vyplývá pro zákazníka Annaburgeru vyšší objem pro přepravu. Každá korba je vyráběna stavebnicovou konstrukcí. Základní výšky koreb jsou 1,4 m,1,6 m a 1,8 m. K tomu je možno přidat senážní sklopné nástavby o výšce 0,55 m. Délky koreb jsou 6,5 m,7,0 m a 7,8 m. Každá korba Annaburger dosedá na rám vozu do 4 gumových silentbloků a do gumových podložek na rámu,což přispívá k vysoké životnosti vozu. Zavírání a otvírání korby Také u otvírání respektive zavírání korby nabízí Annaburger originální řešení. Zadní čelo se zavírá ve standardu hydraulicky pomocí dvoučinných hydraulických válců. Po zavření čela se automaticky zadní čelo zajistí pomocí separátního hydraulického válce. Stranové postranice se otevírají z kabiny traktoru stlačeným vzduchem, to znamená, že obsluha nemusí před sklápěním korby vystupovat. Zajištění postranice se provádí pomocí jedné páky.

Podvozek a nápravy Rám podvozku je vyroben z vysoce pevných ocelových tažených nosníků, které dávají celé konstrukci vysokou stabilitu a živostnost. Všechny ocelové části vozu jsou otryskány a  opatřeny dvěmi nátěry laku s vysokou stabilitou. V rámu je integrován hydraulický zvedací válec, který potřebuje při zvedání 37 l oleje/min. Korba sedí na rámu podvozku v tzv. koulích o průměru 100 mm, které se používají běžně u nákladních automobilů. Standardním typem náprav u  návěsů Annaburger jsou kloubové výkyvné nápravy, které se osvědčily v  praxi díky vysoké stabilitě a životnosti. Novinkou v programu Annaburger u návěsů jsou hydraulicky odpružené nápravy kombinované s hydraulicky odpruženou ojí. Toto řešení je velmi vhodné pro traktory s vyššími rychlostmi nad 50 km/hod. Standardně je možno na návěsy Annaburger namontovat široký výběr pneumatik s ráfky o velikosti 22,5" a 26,5".

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing