Zahradní a parkové traktory

Traktor vám nemusí sloužit jen v létě při sekání trávy, ale může se stát účinným pomocníkem například při zlepšování kvality vašeho trávníku. K dostání jsou travní provzdušňovače, postřikovače, nebo válce. Připojit se k traktoru však dá i radlice na odhrnování sněhu. Sníh z příjezdové cesty je pak odhrnutý raz dva. Kromě běžné sekačky, tak můžete dát navždy sbohem i lopatě a bolavým zádům.

Řada X100

Výkon v kompaktním balení.

Dlouhodobá investice: zahradní traktory řady X100 předčí všechna vaše očekávání.
Požadujete-li odolnost a spolehlivost, dále nehledejte.

Plně svařovaný rám, litinová přední náprava a zcela uzavřená kapota odolná proti UV záření. To jsou jen některé z výhod těchto odolných zahradních traktorů. Těšte se na dlouhé roky spolehlivého výkonu.

Řada X300

Nový stupeň dokonalosti

Snadná manévrovatelnost a robustní konstrukce: řada X300 nabízí obojí a k tomu řadu skvělých vlasností.

Dokonalý sestřih do posledního stébla

Manévrovatelnost i v nejvíce stísněných prostorech. Mimořádně výkonné motory s vysokou úsporou paliva. A co střih? Naprostá preciznost. Každé stéblo trávy je dokonale sestřiženo a výsledkem je bezvadný povrch.

Seřízení žacího ústrojí

Speciální otvory v karoserii stroje umožňují jednoduché a velmi rychlé seřízení žacího ústrojí.

Řada X500

Výkonný za všech okolností

Perfektní řešení pro náročné zákazníky: zahradní a parkové traktory řady X500.

Sečení v každém terénu

Díky nižšímu těžišti, širšímu rozvoru kol a uzávěrce diferenciálu téměř neexistuje terén, kam by se stroje série X500 nedostaly. Ve 250 nebo 500 litrovém sběracím koši je pak spousta místa na posečenou trávu. Před ostatními zahradními traktory na trhu budete mít pořádný náskok.

Řada X700

Vychutnejte si extrémní výkonnost a efektivitu traktoru John Deere X750 s náhonem na dvě kola. Tento zahradní traktor vyniká prvotřídní manévrovatelností a přesným řízením.

Traktor John Deere X754 umí zatáčet všemi koly. Díky tomu je poloměr otáčení pouhých 58,5 cm a manévrování v těsných prostorech velmi snadné.

Pro zvýšení trakce je model X758 vybaven pohonem 4x4. Není nutné jej aktivovat pákou, je stále zapnutý. A nemusíte se obávat poškození trávníku, neboť otáčky obou předních kol jsou automaticky regulovány.

Řada EZtrack

EZtrak: Velmi ovladatelná sekačka

Jestliže vysoká rychlost bývala kdysi výsadou profesionálů, se strojem EZtrak má vysokou rychlost na dosah každý. To znamená, že práce pro Vás bude nejen snazší, ale také mnohem rychlejší a příjemnější. Budete téměř litovat, že to uběhlo tak rychle.

Řada X950R

Zahradní a parkový traktor John Deere X950R pro profesionální použití. Tento model byl navržen na základě požadavků zákazníků a je vybaven systémem zadního sběru / výhozu pro maximální výkon. Na výběr bude ze 4 variant, dvě žací jednotky (122 a 137 cm) a dva sběrné koše (550 nebo 670 litrů).

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing