Výměnné systémy nástaveb Multi Land Plus

O krok před svými konkurenty Od roku vyrábí firma Annaburger Nutzfahrzeuge výměnné systémy nástaveb pro profesionální využití. V  současné době je zákazníkům k dispozici druhá generace výměnného systému, která dostala název MULTI Land Plus. K dispozici je podvozek a 7  zádkladních nástaveb.

Výměna nástaveb do 20 minut Systém Annaburger je konstruován tak ,aby každá nástavba sloužila farmáři jako jednoúčelový stroj. Podvozek nabízí v současnosti to nejlepší co v oboru existuje. Hydraulicky odpružené nápravy ,hydraulicky odpruženou oj, elektrohydraulické ovládání funkcí z palubního boxu, rychloodpojování hydrauliky pomocí multifunkční páky. Nástavba se zvedá pomocí hydraulicky výsuvných náprav, které nástavbu zvednou o 300 mm. V každé nástavbě jsou integrovány lehce odklopné odstavné nohy. Nástavba se uloží na nohy a obsluha vyjede zpod nástavby. Celá výměna dvou nástaveb trvá zručnému řidiči 20 -30 minut.

Komfortní hydraulické odpružení Hydraulicky odpružené nápravy představují absolutní špičku v oboru.Byly vyvinuty ve spolupráci s firmou BPW, předním výrobcem náprav. U firmy Annaburger se ovládání náprav ujímá palubní počítač,uložený v kabině traktoru. Obsluha může ovládat řiditelnou nápravu, zvedat přední nápravu a spouštět jí. Pomocí separátního boxu je možno zvedat nástavbu. Parametry nových náprav vyhovují budoucím předpisům o nejvyšší rychlosti traktorů v zemědělství v zemích EU. Vozy mají vysokou stabilitu jak na poli, tak i na silnici při rychlostech přes 50 km/hod.

7 základních nástaveb Podvozky a nástavby se v Annaburgu vyrábějí v širokém spektru od 16 tun celkové hmotnosti do 33 tun celkové hmotnosti. K dispozici je široký výběr nástaveb jako je korba ,vůz s výtlačným čelem, universální rozmetadlo, cisterna na aplikaci kejdy, senážní vůz, plošina na odvoz balíků a překládací nástavba. Všechny nástavby mají integrované odstavné nohy a všechny spojovací body pro rychlou výměnu. Standardně jsou všechny funkce nástaveb ovládány z palubní elektrohydrauliky, což má vliv na větší produktivitu obsluhy.

Výroba na přání zákazníka Každý výměnný systém je v Annaburgu vyráběn podle přání konkrétního zákazníka. To přispívá k vyšší spokojenosti a profesionálnímu řešení, které firma Annaburger nabízí. Zákazníkum je k dispozici celá řada různých druhů pneumatik, rovněž speciální lakování podle barvy traktoru není problém.

Prospekt výměnný systém Multi Land Plus

Výměnné systémy

tn_obrazek_321.jpg

tn_obrazek_320.jpg

tn_obrazek_319.jpg

tn_obrazek_318.jpg

tn_obrazek_317.jpg

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing