Vertikutátory a skarifikátory

 

PLNĚ AUTOMATICKÝ POHYB

Sekačka TANGO E5 je vyrobena, aby udržovala “krátkou trávu krátkou“, seče nahodile v rámci přednastavené hranice, kterou vymezí lokální prodejce. Časté a pravidelné sečení pomáhá udržovat zdravý trávník a odstraňuje manuální námahu spojenou s tradiční údržbou trávníku i potřebu rozhozu odřezků trávy. Je ideální pro trávníky o rozloze do 1800m2, překážky na zahradě je možno buď ohradit pomocí obvodového vedení (např. květinový záhon) nebo je možno se jim vyhnout díky trakčnímu senzoru, sekačka TANGO E5 automaticky couvá v případě, kdy dojde ke kontaktu s překážkou (např. strom). 

Plně automatická

SPECIALIZOVANÝ PRODEJCE

Řešení firmy John Deere Vám představí specializovaný prodejce. Naši informovaní a profesionální obchodníci Vám představí výhody robotické sekačky TANGO E5, nainstalují Vám ji doma, nastaví požadavky dle Vašeho trávníku a zajistí údržbu pro dlouhá léta bezproblémového fungování. Toto vše Vám zaručí, že pracná údržba Vašeho trávníku se stane minulostí. Pohodlně se usaďte a odpočívejte, zatímco sekačka TANGO E5 firmy John Deere vyráží, aby pracovala za Vás. 

Prodejní střediska

BEZPEČNOST

Sekačka TANGO E5 se může pochlubit řadou důležitých prvků, které zajišťují bezpečnost. Pro bezpečný transport a nastavení výšky sečení přeruší hlavní vypínač pohon motoru žacího nože. Je zde také významné červené tlačítko STOP, které je praktické v případech, kdy potřebujete okamžitě přerušit činnost.  Rukojeť je vybavena senzorem, který reaguje na dotyk a okamžitě zastaví žací nůž. Vestavěný senzor náklonu vypíná sekačku v případě, že je náklon větší než 35% (20 stupňů). Skelet sekačky TANGO E5 chrání nůž. DŮLEŽITÉ: Sekačka TANGO E5 je pracovní nástroj a měla by být užívána adekvátně. 

Bezpečnosti

UŽIVATELSKÉ OVLÁDÁNÍ

Robotická sekačka TANGO E5 má velký, šestiřádkový displej pro snadné a intuitivní ovládání. Na pravé části displeje jsou tlačítka programování a navigace. Na levé straně displeje jsou tlačítka pro okamžité funkce jako například “Okamžité sečení”, kdy navzdory přednastavenému programu uvedete sekačku do okamžitého chodu nebo  “Domů”, kdy přerušíte sečení v případě, kdy chcete trávník využívat. Navíc je zde dobře viditelné a snadno použitelné tlačítko “STOP” pro případ, že potřebujete sekačku TANGO E5 okamžitě vypnout.

Uživatelské ovládání

VÝKON

Pro zajištění stabilního výkonu sekačky TANGO E5 je použita výkonná baterie typu Li-Ion. Baterie má dlouhou životnost a je plně chráněna před povětrnostními vlivy pro sečení za každého počasí. Výjezdy pro palivo do sekačky jsou pro Vás minulostí!

Výkon

AUTOMATICKÉ DOBÍJENÍ

Pohon baterií znamená, že již nemusíte chvátat pro palivo a navíc nemusíte ani  sami baterii dobíjet. Ve chvíli, kdy je baterie sekačky TANGO E5 téměř vybitá, se sekačka automaticky vrátí do dobíjecí stanice, kde se plně dobije. Poté pokračuje v sečení podle přednastaveného programu.

Automatické nabíjení

ROBUSTNÍ KONSTRUKCE

Robotická sekačka TANGO E5 je vyrobena pro dlouhou životnost a každodenní provoz. Má ve své třídě špičkový skelet s dvojitou stěnou, který zajišťuje odolnost a spolehlivost, a chrání během provozu nejdůležitější součásti sekačky před nečistotou, prachem a vodou.

Robustní kontrukce

ŽACÍ NŮŽ

Žací nůž sekačky TANGO E5 nabízí má řadu výhod, které zajišťují čistý řez. Je vyroben z vysoce odolné oceli  a je mimořádně pevný. Díky hvězdicovému tvaru sekají trávu pouze špičky ostří, řez je čistější a v neposlední řadě to přispívá k optimálnímu využití energie.

Žací nůž

NASTAVENÍ VÝŠKY SEČENÍ

Nastavení výšky sečení nabízí široké rozpětí pro nastavení výšky mezi 19 a 102 mm, změna výšky je navíc velmi snadná. Stačí jen jednoduše otočit ochranný skelet po nebo proti směru hodinových ručiček a nože se posunou nahoru nebo dolů. Nůž samotný je navržen tak, aby zajistil maximální výkon s použitím minima energie. Je to dosaženo díky hvězdicovému tvaru, kdy sečou pouze špičky ostří. Tím je také zabezpečen čistý střih a dokonalý vzhled Vašeho trávníku.

Nastavení výšky sečení

Zaujala Vás robotická sekačka John Deere? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing