Univerzální rozmetadla hnoje a kompostů

Zkušebnou DLG odzkoušené rozmetací ústrojí Rozmetadla firmy Annaburger jsou univerzální aplikační prostředky, které jsou určeny pro aplikaci širokého spektra materiálů jako jsou statková hnojiva, komposty, drůbeží trus, čistírenské kaly, koňský hnůj, vápno a šáma. Firma Annaburger vyrábí tato rozmetadla v různých velikostech od 8 do 33 tun celkové hmotnosti. Typickými zákazníky firmy Annaburger jsou velké podniky a podniky služeb, které náležitě dokáží využít výhod konstrukce rozmetadel se značkou Annaburger.

Rozmetací ústrojí Neustálým vývojem se firma Annaburger dostala na samou evropskou špičku pokud se týká přesnosti rozmetání a rovnoměrnosti aplikace širokého spektra organických hnojiv. V roce 1991 obdrželo rozmetací ústrojí STE 12 E od německé zkušebny DLG osvědčení o absolvování náročného srovnávacího testu. Rozmetací ústrojí tvoří 2 nebo 3 vodorovně ležící frézovací válce a dvojice rozmetacích kotoučů, každý se 4 nebo 6 kusy rozmetacích lopatek. Aplikační záběr rozmetacího ústrojí je až 24 m. Celý systém je dokonale jištěn soustavou vačkových a řetězových spojek, kombinovaných s  elektronickou ochranou. Tento typ rozmetacího ústrojí se v ČR velice osvědčil svou robustností a přesností rozmetání.

Řetězový dopravník Menší modely rozmetadel Annaburger jsou vybaveny dvěma řetězovými dopravníky s vysokou pevností proti přetržení. Od modelu HTS 20.04 jsou všechna rozmetadla vybavena 3 kusy řetězových dopravníků. Standardní vnitřní šířka rozmetadel Annaburger je 2,3 m. Zde jsou 3 kusy dopravníků s úzkými lyžinami lepší než 2 kusy z důvodů pnutí.  Každý řetěz leží v U  drážce, mezi dopravníky je vytvořena stříška.

Elektrohydraulické ovládání stroje Standardně jsou rozmetadla Annaburger vybavena systémem ovládání stroje z traktoru pomocí speciálního pilotního boxu. Na tomto boxu je možno nastavit konkrétní rozmetací dávku, kterou zákazník požaduje. Tuto dávku je možno během jízdy měnit. Z tohoto boxu lze ovládat také další funkce stroje jako je řiditelná náprava, zvedací přední náprava, hydraulická mezistěna a další. Elektronika kontroluje také přetěžování rozmetacího ústrojí. Sníží-li se otáčky frézovacích válců pod nastavenou hodnotu, automaticky se vypne posuv řetězového dopravníku a ten se posune o 5 cm zpět. Po upravení otáček frézovacích válců se posuv opět zapne.

Nápravy Standardně jsou rozmetadla vybavena kloubovými výkyvnými nápravami s  vysokou stabilitou (modely HTS 14.04 - HTS 29.04) Pro vyšší rychlosti a  pro podniky služeb nabízí firma Annaburger tzv. Profi podvozek s  hydraulicky odpruženými nápravami. Výhodou těchto náprav je vysoká stabilita v terénu a na silnici při vyšších rychlostech.

Univerzální rozmetadla

tn_obrazek_324.jpg

tn_obrazek_323.jpg

tn_obrazek_322.jpg

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing