SWIFTERDISC

 Podmítač STROM Swifterdisc je osazen disky, které jsou individuálně uchyceny na ramenech jištěných gumovými segmenty pro bezproblémové překonávání možných překážek. Ramena jsou k disku připevněna přes dvouřadá kuličková bezúdržbová ložiska, která jsou v prachotěsném provedení, chráněná proti mechanickému poškození.
   Tvar disků (komolý kužel) zajišťuje velmi vysokou kvalitu práce a to i při postupném opotřebování disků (geometrie disku se opotřebením výrazně nemění, kvalita práce zůstává shodná). Stroj je velmi vhodný pro první podmítky pracovní hloubky 8cm, kde je možno plně využít hlavních předností podmítače a docílit tak kýženého efektu tj. rychlá kvalitní podmítka pro vytvoření prostředí ke vzcházení výdrolu a k efektivnímu zacházení s půdní vláhou.


Další výhody stroje:

  • možnost využití k předseťové přípravě
  • bezúdržbová ložiska
  • možnost hydraulického nastavení pracovní hloubky
  • tuhá páteřová konstrukce rámů, připravená k vysokým sezónním výkonům
  • výběr z mnoha typů válců dle půdních podmínek

Provedení stroje:

   
STROM SWIFTERDISC XN  je nesený diskový podmítač s uchycením do 3bodového závěsu kategorie 2/3. Stroj je v nesené verzi vyráběn v pracovních šířkách 3 a 4m. Přičemž 4metrová verze je tvořena dvěmá částmi a sklápí se do 3m transportní šířky. Nesený diskový podmítač SwifterDisc je vhodný pro malé farmáře a zahrádkáře a je velmi dobře agregovatelný s traktory nízký výkonnostních tříd a to zejméne díky své hmotnosti. 


STROM SWIFTERDISC XO  polonesený diskový podmítač, který je vybavena vlastní pojezdovou nápravou. Hlavní rámy stroje SwifterDisc a předseťového kompaktoru Swifter SO jsou shodné,pracovní sekce lze jednoduše zaměnit. Stroj tak může být využíván univerzálně, jednak jako diskový podmítač  a jednak jako předseťový kompaktor s radličkami popř.gama hroty pro jarní práce. Zadní válce mohou být variantně řešeny jako tandem prutové válce o průměru 370mm, gumové válce popř.těžké ocelové segmentové válce, V-ring válce.

swifterdisc

tn_obrazek_77.jpg

tn_obrazek_76.jpg

tn_obrazek_75.jpg

tn_obrazek_74.jpg

tn_obrazek_73.jpg

tn_obrazek_72.jpg

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2023, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing