Počítačový program Desktop Software a výsledky

Přesnost se vyplatí: Nižší náklady. Vyšší výnosy. Vstřícnost k životnímu prostředí

Sledujte pozorněji vaše hospodaření pomocí přesnější a ucelenější dokumentace.

AMS - přesné zemědělství

Systém GreenStar obsahuje nástroje pro plánování a ukládání záznamů o půdních podmínkách, způsobu přípravy půdy, aplikaci postřiků a dávkách hnojiv, o odrůdě a množství výsevu, o počasí a dalších veličinách. Společně s vaším programem v počítači získáte výkonný, celoročně využitelný systém, který vám umožní optimalizovat vaše podnikání a zajistí kompletní dokumentaci o něm.

Základem veškeré dokumentace jsou obvyklé součásti systému GreenStar. Displej GreenStar 2630 je vaším uživatelským rozhraním, které sbírá data, zatímco vy připravujete půdu, sejete, sázíte, postřikujete nebo sklízíte. Satelitní přijímač StarFire 3000 přiřazuje dané práci příslušnou geografickou polohu.

Dokumentace

1.    Systém Management: Program Desktop Software podpoří vaše analýzy a optimalizaci vašeho podnikání. Nejen plánování nadcházejících prací na polích, dalším cenným prvkem je také možnost vytvořit pouhým stiskem tlačítka doklady požadované oprávněnými osobami při prodeji produkce. To znamená méně papírování a více času na činnost, která se skutečně vyplatí. 
2.    Plánování prací: Práce může být systematicky plánována po celý rok. Výsledkem je pak kratší čas na přípravu a plnění požadovaných lhůt. S pomocí programu v počítači stanovíte aplikační dávky podle mapy zásoby živin v půdě nebo podle výnosových map a tím optimalizujete využití živin.
3.    Aplikace přímo na poli: Práce je daná tím, co je potřeba na poli udělat. Stroj i připojené nářadí se přednastaví, stejně jako podrobné instrukce o určeném úkolu, jakým je například daná dávka na hektar.
4.    Záznamy dat: Data se zaznamenají přímo na poli podle daných podkladů. V závislosti na druhu práce získáte aplikační nebo výnosové mapy, které pak mohou být opět převedeny do programu ve vašem počítači.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing