Komunální traktory

 Kompaktní traktory

Ať už zvolíte kterýkoliv model z nabídky kompaktních traktorů, vždy se můžete spolehnout na vynikající výkon. Každý traktor z této řady je vytvořen na míru vašim potřebám. Výkonné motory, automatická převodovka ovládaná dvěma pedály, plně integrované kabiny - není úkol, se kterým si některý z našich traktorů neporadí. Nenechte se zmást jejich velikostí. Navštivte svého prodejce John Deere a vyberte si kompaktní traktor, který splní všechny Vaše požadavky.

Ke stažení: Prospekt kompaktních traktorů John Deere

Komunální Specialisté

Traktroy řady 5 s výkony od 40 do 74 kW (55 až 100 koní)

Jestliže hledáte více výkonu, traktory řady 5 jsou všestranné stroje nabízející velké množství využití.

  •  5E traktor bez kabiny vybaven tříválcovým vznětovým motorem John Deere PowerTech M o objemu 2,9 litru.
  •  5G – tato řada nabízí velkou nabídku šířek od standardní 5G (2 m) až po 5GF (1,25 m – 1,5 m) a 5GV (1 m – 1,3 m).
  • 5M – čtyřválcový motor John Deere PowerTech M o objemu 4,5 litru dodá až 100 koní.
  • 5R – prémiová řada s celorámovou konstrukcí a luxusní kabinou.

Kontaktujte nejbližšího prodejce John Deere pro více informací a zkušební jízdu.

Sub-kompaktní traktor řady 1

Jeden traktor, nekonečně možností.

Při konstrukci traktoru 1026R odpovídali naši inženýři přímo na požadavky našich zákazníků ve všech cílových oblastech. Lepší stabilita, vyšší komfort, více nářadí a příslušenství. A také lepší skladovatelnost samotného stroje. Model 1026R je standardně vybaven hydrostatickou převodovkou, pohonem všech 4 kol (4WD) a hydraulickým řízením. Když se z blízka podíváte na další prvky, které 1026R nabízí – sedadlo deluxe, kvalitní odpružení, nastavitelný volant, osvětlení deluxe atd. – zjistíte, že zatímco traktor zvládá těžkou práci, vy se příjemně vezete. A když přijde řeč na nářadí a příslušenství, traktor 1026R je opravdový švýcarský nůž. Malý svými rozměry, velký svými možnostmi využití. Je zkonstruován pro plnění různorodých úkolů a změna nářadí je snadná a velmi rychlá.

Řada 2020

Všestranost v malém balení.

Ačkoliv mají velikost pro parkování v garáži, nabízí traktory řady 2020 odolnost a jiné prvky velkých traktorů: tříbodový závěs kategorie 1 a robustní nápravy pro větší zátěž. Všechny modely z této řady (2320, 2520, 2720) jsou vybaveny pohonem všech 4 kol, hydrostatickou převodovkou, ergonomické ovládání, ochranný rám ROPS a tempomat. Pokud hledáte kompaktní traktor svými rozměry, ale nechcete dělat kompromis ve výkonu, vyzkoušejte traktory řady 2020.

Standard 3036E

Ještě nikdy předtím jste neviděli takový standard

Některá pravidla jsou tu proto, aby byla porušena. Když jsme konstruovali kompaktní traktor John Deere 3036E nasadili jsme laťku pro to, co by měl standardní traktor mít – hydrostatickou převodovku, výkonný motor a ergonomicky řešený prostor pro obsluhu. Toto vše za překvapivě nízkou cenu.

Řada 3020

Maximální produktivita

Nikdy předtím nenabízely traktory této velikosti takový výkon. Převodovka eHydro, pohon všech kol a úžasný systém LoadMatch maximalizuje výkon při práci s nářadím. Pohodlné ovládání automobilového typu, automatická hydrostatická převodovka, nebo pohodlné sedadlo zvýší vaší produktivitu. Není divu, že traktory řady 3020 převyšují ostatní traktory ve své třídě.

Řada 4020

Pro ty nejnáročnější aplikace

Modely řady 4020 nabízí prakticky stejné prvky jako modely řady 3020, ale navíc k tomu přidávájí sílu velkých zemědělských traktorů. Díky unikátní kombinaci motorů John Deere, hydrostatické převodovky a elektronickým systémům nové generace, Vám pomůžou traktory řady 4020 překonat pracovní úkoly rychleji a snadno.

Čelní nakladač

Nakládejte a vykládejte s lehkostí

S čelními nakladači John Deere zvládnete lehce jakýkoliv úkol. Navíc je lze velmi snadno odpojit a připojit. Užijte si vysoký výkon a efektivitu nakladačů se zpětnou funkcí pro rychlejší vysýpaní lžíce a zkrácení pracovního cyklu.

Žací ústrojí

Snižte čas potřebný na sečení

Naše rotační žací ústrojí jsou odolná, spolehlivá a mají funkci automatického připojování. Poháněná jsou vývodovým hřídelem traktoru, což jim zajišťuje maximální výkon pro sečení v težkých podmínkách. V nabídce je několik šířek pracovního záběru, výhozů či sběracích systémů.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing