JCB 515-40

JCB 515-40 AGRI

foto

Je vlastně malý zázrak, který se vejde kamkoli!!

Chcete kompaktní velikost a manévrovatelnost. Chcete stroj, který pracuje v budovách s omezenou výškou. Chcete výbornou výšku zdvihu, nosnost a dosah. Dříve toto vše znamenalo mít kombinaci smykem řízeného nebo kolového nakladače a vysokozdvižného vozíku... ale ne teď. Jeden stroj, JCB 515-40, má toto vše, představuje všestrannost teleskopického manipulátoru celé řadě nových uživatelů.

A jak to 515-40 dělá? Jedno slovo... inovace. Všechno záleží na našem převratném šasi, které má svoji nejvyšší pevnost pod výložníkem a prochází těsně kolem kabiny. To nám umožňuje umístit kabinu níže, než je obvyklé, což nám přináší tři klíčové výhody. 

  1. Celý stroj je ve skutečnosti nižší než 1,8 m.
  2. Pro dosažení této výšky jsme nemuseli zmenšit kabinu, jako u  některých konkurenčních strojů, takže jsme nemuseli dělat kompromis mezi pohodlím a prostorem.
  3. Vstup do kabiny je teď níže pro lepší pohodlí a bezpečnost.

Navzdory malým proporcím je 515-40 opravdový silák, protože chcete kompaktní rozměry se silou. Tak tato neuvěřitelná inovace může zvednout 1,5 tuny do výšky 4 m a 1 tunu do vzdálenosti 2 m pro nakládání na protilehlou stranu nákladního auta.

Dokonalý ve sklenících, drůbežárnách, malých maštalích. Je ideální jako druhý stroj k vašemu velkému teleskopickému manipulátoru, pro obchodníky a pěstitele ovoce, malé i velké zemědělce, vinaře. JCB 515-40 je malý zázrak, na který jsme všichni čekali.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2020, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing