Gatory

Užitková vozidla Gator

Zažijte ten rozdíl

Bláto promočených cest... příkré stoupání... startování v mrazu... Gatory od společnosti John Deere se osvědčily jako odolná a spolehlivá pracovní vozidla, která dojedou kamkoliv. S více než 500.000 vyrobenými kusy si vydobyly skvělou reputaci pro svoji kvalitu a spolehlivost.
Zábavné řízení. Praktické použití. Nikde jinde nenajdete širší nabídku užitkových vozidel kategorie UTV.

Pracovní užitková vozidla

Řada Compact

V názvu je obsaženo vše! Tento malý pracovník Vás odveze skrze parky, okolo stromů a záhonů, kamkoliv potřebujete. A i když je tento model kompaktních rozměrů, nabízí stejnou výkonnost a pohodlí jako jeho větší sourozenci.

Gator CX 4x2

Řada Traditional

Výkon Gatorů řady Traditional zaručuje efektivitu a bezpečnost – a to bez kompromisu v pohodlí a jednoduchosti ovládání. A jelikož jsou tato vozidla lehká, Váš trávník zůstane nepoškozen.

Gator TS 4x2
Gator TX 4x2
Gator TX Turf
Gator TE 4x2 (elektrický)
Gator TH 6x4 Diesel

Řada High performance

Nezáleží na tom, zda jedete po bahnitých cestách, nebo do prudkého kopce – žádný terén není pro Gator HPX 4x4 problém. Je to spolehlivý a bezpečný partner pro ty nejtěžší úkoly. Když ostatním vozidlům dochází dech, tento Gator jednoduše pokračuje v cestě.

Gator HPX 4x4 Diesel

Terénní užitková vozidla

Řada Ultimate

Přes kopce a údolí, v terénu nebo na silnici – Gator XUV Vás doveze všude tam, kam potřebujete! S opravdovým pohonem všech 4 kol, elektronicky nastavitelnému posilovači řízení a vysoké maximální rychlosti překoná toto vozidlo jakoukoliv překážku, kterou mu postavíte do cesty.

XUV 550
XUV 550 S4
XUV 855 D

Těžká užitková vozidla

Řada Professional

Tento model je vynikající při práci na golfových nebo fotbalových hřištích a ve sportovních areálech. Nezáleží na tom, zda potřebujete postřikovat, zapískovávat trávník nebo sbíráte špunty po provzdušňování, ProGator zvládne hravě všechny tyto činnosti.

Pro Gator 2030A

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing