Aplikační cisterny s vývěvou

Cisterny z laminátu jsou lehčí než železo.

Téměř každý praktik v našem zemědělství zná laminátové cisterny řady HTS. Laminátová nádrž je také dnes charakteristickým znakem cisteren z  Annaburgu. Materiál, ze kterého jsou nádrže vyráběny se nazývá GUP (polyester tvrzený skelnými vlákny). Laminát je odolný agresivním látkám, nekoroduje a je o minimálně 1 tunu lehčí než plechová cisterna.

Stále větší a výkonnější

Aplikační cisterny se v Annaburgu vyrábějí podle přání zákazníka v  různém provedení o objemu nádrže 10,12,15,18,21,24 a 27 m3. Standardní systém plnění je vakuumkompresor firmy Jurop, který se osvědčil nízkými náklady a vysokým výkonem nasávání -4-5 m3/min. Cisterny o objemu 10-18 m3 jsou vybaveny tandemovou nápravou, větší cisterny tridemovou. Standardem jsou kloubové výkyvné nápravy, na přání je montována tzv. Profi náprava s hydraulickým odpružením náprav a oje.

Standardní výbava

Již ve standardní výbavě jsou cisterny Annaburger dobře vybaveny.To platí o pozinkovaných držácích na hadice, 2 kusech hadic o průměru NW 150 mm, vývěvě Jurop o výkonu 12200 -14400 l/min, odlučovači nečistot, přepadu, plošném aplikátor, horním otvoru pro plnění. Pro ovládání stroje slouží za příplatek dodávaný palubní box, tzv. elektrohydraulika. Pomocí tohoto systému můžete zapojit k cisterně traktor s jedním hydraulickým okruhem namísto 5 okruhů. Zemědělský podnik již zde ušetří značné množství peněz za vybavení traktoru.

Široký výběr aplikátorů

Ke každé cisterně lze připojit aplikační zařízení buď tzv. napevno, nebo prostřednictvím tříbodového závěsu. Pro každé podmínky má firma Annaburger široký výběr aplikátorů. Hadicový aplikátor je vhodný například do obilí, tažené botky do travních porostů, pro zapravení kejdy do půdy je vhodný radličkový kypřič nebo diskový kypřič. Pro nízký tlak cisterny na půdu lze zvolit ze široké škály pneumatik s ráfky 22,5",26,5" nebo 30,5" a šířek 550-750 mm.

Aplikační cisterna s vývěvou

Aplikační cisterna s vývěvou

Aplikační cisterna s vývěvou

Aplikační cisterna s vývěvou

Aplikační cisterna s vývěvou

Aplikační cisterna s vývěvou

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej techniky - kontaktní osoba

Ing. Vítězslav Striegler

email: vitezslav.striegler@agroservis-visnove.cz

mob. + 420/ 602 239 490© 2024, AGROSERVIS TRADING a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing